Duyurular FİRMAMIZ TEHLİKESİZ ATIK LİSANSINA SAHİPTİR.. 22-02-2012 TARİHİNDE GÜNCELLENMİŞTİR....DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HAYIRLI İŞLER TEMENNİ EDERİZ. FİRMAMIZ TEHLİKESİZ ATIK LİSANSINA SAHİPTİR..
 

Demir Kategorisi


 

Faydalı Linkler
SSK No Sorgulama
T.C. Kimlik No Sorgulama
Google
Ö.S.Y.M Sınav Sonuçları
Türkiye İş Kurumu
Milliyet
Hürriyet
 

HAKKIMIZDA

1992 yılında mutlu müşteriler için kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığı yolda, alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle birlikte, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve teknolojiyi adım adım izleyerek, her zaman başarıdan başarıya koşan TALYA HURDACILIK ANTALYA HURDA sektörüne yenilikleri getiren, öncü adımları atan firma olmuştur.


Kazancını yatırıma dönüştürmeyi prensip edinen TALYA HURDACILIK dünya standardında trendlerin takipçisi kalarak son teknoloji ürünlerinden oluşturduğu altyapısı ve yüksek verimli hurda dönüşüm sistemleriyle her zaman kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmuş, bu şekilde mutlu müşterilerine verdiği önemi göstermiştir.

 

Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarıyla yapılan birlikteliklerle sürekli gelişim sağlamış, en yeni teknolojiler, en verimli dönüşüm sistemlerİni TALYA HURDA müşterilerine sunulmuştur.


Her geçen gün süren gelişimine paralel olarak, daha iyi, kesintisiz ve müşteri odaklı hizmeti sürekli tutmak için yeni çalışma arkadaşları ile ekibini genişleten TALYA HURDACILIK, yetersiz kalan çalışma alanını da yenileyerek çalışan motivasyonunun üst seviyelerde kalmasını sağlamıştır.

Zaman zaman, firma çalışanlarının gelişimini sürekli kılmak amacıyla günümüz ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler, seminerler, kurslar ve çeşitli etkinliklere katılmalarına destek olunmaktadır.


Kuruluşundan bu güne TALYA HURDACILIK ismini en iyiler arasında tutan siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyor, bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için hiçbir kısıtlamaya gitmeden çalışıyor, bu süreçte sizlerin de desteğini görmekten mutluluk duyuyoruz.


 

 

Piyasa Yorumu

 

 

Piyasa

FİRMAMIZ GERİ DÖNÜŞÜM BELGESİNE SAHİPTİR..


Devamı